SEIZOEN 2018-2019

Weekend van 15 t.e.m. 17 Februari 2019

Uitslagen van de jeugd van vrijdag en zaterdag 15 en 16/02/2019 : 

 

U6 : Jago St Amandsberg - Belzele : niet gespeeld

U7 : Merendree - Belzele : 4 - 6

U8A : Wondelgem - Belzele : 13 - 7

U8B : Mariakerke - Belzele : 8 - 19

U9 : Belzele - Sleidinge : 11 - 2

U10A : Wondelgem - Belzele : 1 - 10

U10B : Belzele - Evergem : 6 - 3

U11A : Wachtebeke - Belzele : 3 - 7

U11B : Lovendegem - Belzele : 7 - 3

U12 : Sleidinge - Belzele : 4 - 2

U13 : Maldegem - Belzele : 1 - 2

U15 : Belzele - Knesselare : 5 - 0

U17 : Belzele - Wachtebeke : 2 - 0

Weekend van 08 t.e.m. 10 Februari 2019

Uitslagen van de jeugd van zaterdag 09/02/2019 : 

 

U6 : Mariakerke - Belzele

U7 : Belzele - Evergem : 19 - 8

U8 : Belzele A - Ertvelde : 16 - 3

U8 : Belzele B - Sleidinge : 28 - 4

U9 : Belzele - DKW : 5 - 5

U10 : Kemzeke - Belzele A : 3 - 11

U10 : Lovendegem - Belzele B : 6 - 0

U11 : Belzele A - Evergem : 7 - 1

U11 : Waarschoot - Belzele B : 11 - 2

U12 : Assenede - Belzele : 0 - 1

U13 : Belzele - Bassevelde : 5 - 4

U15 : Belzele - Adegem : 7 - 4

U17 : Sleidinge - Belzele : 2 - 0

Weekend van 01 t.e.m. 03 Februari 2019

Er was dit weekend maar 1 jeugdploeg die gespeeld heeft, de rest was allemaal afgelast zowel thuis als op verplaatsing.

 

03/02/2019 : U8 : Bassevelde - Belzele : 8 - 3

Weekend van 19 t.e.m. 20 Januari 2019

U6 : Belzele - DKW

U7 : Belzele - DKW

U8A :Belzele - Mariakerke: 8 - 9

U8B  St Laureins - Belzele : 4 12

U9 : Assenede - Belzele : 3 - 7

U10A : Belzele - Sleidinge : 4 - 3

U10B : KAA Gent - Belzele : 3 - 6

U11A :Belzele - Sleidinge : 11 - 4

U11B :Belzele - Donk : uitgesteld

U12 : Belzele - Maldegem : 4 - 4

U13 : Maria Aalter - Belzele : 3 - 4

U15 : Maria Aalter - Belzele : 12 - 2

U17 : Belzele -Beervelde : 1 - 3

Weekend van 11 t.e.m. 13 Januari 2019

U6 : Wondelgem - Belzele

U7 : Wondelgem - Belzele

U8A : St Laureins - Belzele : 4 - 13

U8B : Belzele - Zomergem : 7 - 8

U9 : Belzele - Lembeke : 9 - 2

U10A : Zaffelare - Belzele : 4 - 4

U10B : Belzele - Rooigem : 4 - 5

U11A : Lembeke - Belzele : 6 - 2

U11B : Meetjesland - Belzele : 6 - 6

U12 : Merendree - Belzele : 2 - 3

U13 : Belzele - Zomergem : 6 - 2

U15 : Belzele - Vinderhoute : 4 - 2

U17 : Belzele - Ooidonck Leerne : 0 - 10 (vriendschappelijke wedstrijd)